Κατάθεση ψηφοδελτίου από τον Γρηγόρη Αλεξόπουλο (ΦΩΤΟ)

Toν συνδυασμό της παράταξης «Πρωτεύουσα ξανά!» κατέθεσε σήμερα το απόγευμα στο Πρωτοδικείο Πατρών ο υποψήφιος δήμαρχος Πατρέων Γρηγόρης Αλεξόπουλος. Ο κ. Αλεξόπουλος συνοδευόταν από υποψήφιους του συνδυασμού του που κατευθύνθηκαν πεζοί στα δικαστήρια από το εκλογικό κέντρο της παράταξης.

ΦΩΤΟ 2 (2) ΦΩΤΟ 3 ΦΩΤΟ 4 ΦΩΤΟ 5 ΦΩΤΟ 6

Αμέσως μετά την κατάθεση του ψηφοδελτίου ο κ. Αλεξόπουλος έκανε την ακόλουθη δήλωση:

«Ο πρώτος στόχος επετεύχθη. Υποβάλλαμε ένα πλήρες ψηφοδέλτιο με πρόσωπα που έχουν καταθέσει το στίγμα τους στην κοινωνία της Πάτρας, με εγνωσμένη αξία και  κοινωνική προσφορά, πρόσωπα γνωστά και αγαπητά στην πόλη. Το πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο της παράταξής μας απαρτίζεται από άτομα όλων των κοινωνικών και επαγγελματικών χώρων, από πολίτες όλου του πολιτικού φάσματος που άφησαν στην άκρη τις κομματικές τους ταυτότητες για φέρουν την Πάτρα ξανά στο προσκήνιο. Δεν κινηθήκαμε στη λογική της κατάρτισης ενός ψηφοδελτίου με επιλογές που στόχο είχαν να καλύψουν τις κενές θέσεις. Επιλέξαμε συνειδητά έναν και  έναν ανθρώπους ικανούς, με όρεξη για δουλειά, με όραμα για την πόλη, με διάθεση όχι μόνο να εργαστούν αλλά και να συνεργαστούν.

Πάμε τώρα να κάνουμε πράξη τον επόμενο στόχο μας, τη νίκη στις εκλογές της 26ης Μαΐου. Μια νίκη που θα ανήκει σε όλους τους Πατρινούς γιατί ο δικός μας συνδυασμός δεν χωρίζει τους πολίτες σε «δικούς μας» και «δικούς τους», δεν αποκλείει αλλά ενθαρρύνει τη συνεργασία, δεν έχει άλλο στόχο από το να βγάλει την Πάτρα από το αδιέξοδο, να την κάνει «Πρωτεύουσα ξανά!» Πάμε λοιπόν να αλλάξουμε όλοι μαζί την Πάτρα μας.

«ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΞΑΝΑ ! – ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ»

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

( υποψήφιος Δήμαρχος Πατρέων )

Εκλογική περιφέρεια- Δημοτική ενότητα  Βραχναιΐκων

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική περιφέρεια- Δημοτική ενότητα  Μεσσάτιδος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΚΟΛΦΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΧΑΙΚΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Εκλογική περιφέρεια- Δημοτική ενότητα  Παραλίας

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΤΙΝΟΥ –ΤΖΟΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ ) του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  Εκλογική περιφέρεια- Δημοτική Ενότητα  Πατρέων

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΑΘAΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΝΝΥ) του ΑΝΔΡΕΑ

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΜΒΥΣΙΔΗ ΜΥΡΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΑΡΕΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ- ΣΑΡΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ- ΜΑΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΥΡΟΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΑΙΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

ΜΑΛΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΝΤΑ –ΠΕΤΡΑΝΖΑΝ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΑΛΙΑ  του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΑΡΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΗΛΙΑ

ΜΠΑΣΚΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΕΣΑΡΑΤ ΦΑΡΕΣ του ΟΚΛΑ

ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥ – ΜΠΑΙΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΡΟΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ- ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Εκλογική περιφέρεια- Δημοτική ενότητα Ρίου

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΚΕΚΑ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική ενότητα Βραχναιίκων – Κοινότητα Τσουκαλαιίκων 

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΜΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική ενότητα Βραχναιίκων – Κοινότητα Θεριανού

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

Άγγελος Γκουντάνης  του Νικολάου

Δημοτική ενότητα Μεσσάτιδος – Κοινότητα Οβρυάς

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΜΟΣΧΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΛΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική ενότητα Μεσσάτιδος – Κοινότητα Σαραβαλίου 

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΑΛΜΕΤΙΔΟΥ –ΣΩΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δημοτική ενότητα Μεσσάτιδος – Κοινότητα Θέας

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ- ΣΙΓΑΝΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΕΙΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ

Δημοτική ενότητα Παραλίας  – Κοινότητα Παραλίας  

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΣΧΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΣΠΑΛΙΑΡΑ- ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΥΡΓΙΑΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Δημοτική ενότητα Πατρέων   – Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Αρκτικού Τομέα Δήμου Πατρέων   

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΑΥΓΕΡΗ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΙΚΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ- ΝΤΟΥΛΙΑ  ΑΣΗΜΩ ( ΜΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ

ΦΡΟΥΝΤΖΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Δημοτική ενότητα Πατρέων   – Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Νοτίου Τομέα Δήμου Πατρέων   

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΒΙΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ – ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΑΡΙΤΩΝΟΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του  ΗΛΙΑ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Δημοτική ενότητα Πατρέων   – Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Ανατολικού  Τομέα Δήμου Πατρέων   

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΡΕ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ

ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΣΟΛΩΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ

ΣΟΥΛΕΛΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟ

 Δημοτική ενότητα Πατρέων   – Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Κέντρου της Πόλεως   Δήμου Πατρέων   

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΛΙΝΑΡΔΟΥ- ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΜΥΡΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΡΑΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΧΑΒΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΨΑΡΙΑΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

 

 

 

Δημοτική ενότητα Πατρέων   – Κοινότητα Ελικίστρας    

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΙΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δημοτική ενότητα Πατρέων   – Κοινότητα Σουλίου   

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΓΙΑΧΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΕΠΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΕΠΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΛΑΖΑΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΧΑΡΜΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Δημοτική ενότητα Πατρέων   – Κοινότητα Μοιρα   

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

Πανόπουλος Αντώνης του

Δημοτική ενότητα Ρίου   – Κοινότητα Αγίου Βασιλείου     

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ –ΒΙΓΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΕΡΒΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΑ- ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟ

Δημοτική ενότητα Ρίου   – Κοινότητα Ρίου    

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΕΡΑΣΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΠΕΤΙΧΑΒΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Δημοτική ενότητα Ρίου   – Κοινότητα Άνω Καστριτσίου     

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ

ΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Δημοτική ενότητα Ρίου   – Κοινότητα Πλατανίου     

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΖΩΗ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δημοτική ενότητα Ρίου   – Κοινότητα Αργυρά     

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

Μπασκούτας Ανδρέας του Βασιλείου

Φερτάκης Ανδρέας του  Κωσταντίνου

Δημοτική ενότητα Ρίου   – Κοινότητα Πιτίτσας    

Υποψήφιοι κοινοτικοί Σύμβουλοι

Καραδήμας Σταύρος του Δημητρίου

 

ΣΧΟΛΙΑ